Ul. Kilińskiego 2/27, Oleśnica
(wejście od ul. Lwowskiej)


O firmie

Nasza Pracownia Krawiecka powstała w 2014 roku.

Od tego czasu zrealizowaliśmy wiele zamówień i zyskaliśmy sobie dobrą opinię i renomę wśród klientów.

Specjalizujemy się w szyciu sukien ślubnych i kreacji na rozmaite okazję. Pełną ofertę znajdą Państwo w dziale "Oferta".

Nasza pracownia to gwarancja najwyższej klasy wykonania z najlepszych materiałów. Terminowość i jakość to nasza dewiza.

Serdecznie zapraszamy do korzytania z usług naszej firmy.

PRACOWNIA KRAWIECKA
Ul. Kilińskiego 2/27, Oleśnica
(wejście od ul. Lwowskiej)
Tel.: +48 793 556 914
E-mail: pracowniakrawiecka.83@wp.pl

Nasza pracownia krawiecka specjalizuje się między innymi w dziedzinie szycie na miarę sukni ślubnych. Niezwykle trudno jest nabyć suknię ślubną dopasowaną idealnie do ciała panny młodej, jeżeli nie jest ona szyta na miarę. Można wręcz rzec, że jest to praktycznie niemożliwe. Gotowa suknie, nie szyta na miarę może być bardzo bliska ideału, ale wprawne oko dostrzeże choćby drobne niedoskonałości.
Mamy duże doświadczenie w szyciu sukien ślubnych na miarę, mamy na koncie dziesiątki realizacji. Pracujemy intensywnie z Klientkami, dokonujemy dokładnych pomiarów, używamy najwyższej jakości materiałów. Przestrzegamy terminów, co jest niezwykle ważne dla  państwa młodych.
W naszej ofercie znajduje się także szycie na miarę sukni wieczorowych, na każdą okazję. Zarówno w przypadku sukni wieczorowych jak i ślubnych, jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt i pomysł naszych Klientów, a także służymy fachowym doradztwem.